Kurumsal
FİRMA PROFİLİ

Lila Kozmetik, 2003 yılından beri kaliteli üretim ve uygun fiyat ilkesiyle dünya kozmetik sektörünün önemli kuruluşları arasında yer almaktan gurur duyar.

Bu yıl 10. yılını dolduran Lila Kozmetik profesyonellere yönelik Lilafix markası, hem profesyonel hem tüketici gurubuna hitap eden Viored ve tüketiciye hizmet veren Sea Color markalarını bünyesinde barındırmaktadır.

Lila Kozmetik

Üretimini 10.000 m2 lik alanda sahip olduğu GMP ve 2509001-2012 kalite yönetim sistemleri doğrultusunda ISG politikalarını da dikkate alarak hem kaliteli ve hijyen üretimini hem de çalışan memnuniyeti ve sağlığını dikkate alarak gerçekleştirmektedir.

Lila Kozmetik uzman ve deneyimli AR-GE kadrosuyla kendini sürekli geliştirmekte, tüketiciye sunmadan önce direktifler doğrultusunda akredite laboratuarlarda test ettirmektedir.

MİSYONUMUZ

Kozmetikte saç renklendirme ve bakım ürünlerini geliştirip insan ve çevre sağlığına zarar vermeksizin uluslar arası standartlarda modern ve ileri teknolojik ekipmanlarla kaliteli ürünler üretmek.

Etik değerlere saygı duyarak, heyecanlı, nitelik ve mutlu çalışanlarımız ile sosyal ve ekonomik gelişime katkı sağlamak,

Yenilikçi, güvenilir ve kaliteli ürünler ve uygun fiyat politikasıyla iç ve dış pazarlarda müşterileri bir numaralı tercihi olmaktır.

VİZYONUMUZ

Global kozmetik pazarında lider markalardan biri olmak,

Rakipsiz markalarımızla sağladığımız müşterilerimizi ürün ve hizmet politikamızda taviz vermeksizin koruyu yeni müşteriler yaratmak ve sahip olduğumuz üretim planlama ve dağıtım becerileni geliştirerek kurumsal ve kalıcı bir kuruluş olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Güvenlik

Çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize karşı etik dürüst ve şeffaf değerler doğrultusunda uluslararası standartlara uygun güvenilir ürünler üretiriz.

Kalite Odaklılık

Müşteri memnuniyeti ve yeni müşteri kazanımı için yine rekabette lider olmak için kalitemizden ödün vermeden kaliteli ürünler üretiriz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri odaklı yaklaşımımızla müşterimizin beklentilerini anlayarak onları tatmin etmek öncelik görevimizdir.

Çalışan Mutluluğu

Çalışanlarımızın kendilerini geliştirebilmeleri için gerekli koşullar oluşturup taleplerini duyarlı ve adil olarak değerlendiririz.

Sürekli Gelişim

Sürekli gelişim ilkelerini kurumumuzun her alanda uygular uluslar arası standartlara ulaşmaya çalışırız.

Çevreye Duyarlılık

Sosyal sorumluluk anlayışıyla insana ve çevreye duyarlı davranırız bu duyarlılık doğrultusunda gereken tüm önlemleri alıp ürünlerimizi uluslararası standartlarda üretiriz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Lila Kozmetik, ürünlerini 10.000 m2lik kapalı alanda, ürünlerinin hammaddelerini Avrupa'dan ithal ederek AB mevzuatına uygun hammaddelerle sahip olduğu GMP ve ISO 9001=2008 Kalite Yönetim Sistemleri doğrultusunda ve ISG politikalarında dikkate alarak hijyen şartları altında kaliteli üretim gerçekleştirmektedir.

B. Veritas ve SGS gibi uluslar arası gözetim ve denetim kurumları tarafından ihracat müşterilerine gönderilen tüm ürünlerin denetimleri kontrol edilmektedir.

AB pazarına yaptığımız ihracatlarda 76/768/ EC nolu AB Kozmetik direktifi ile uyumlu ürün güvenlik dosyalarımız (PIF) ve Avrupa sorumlu kişi (CPNP) bildirimleri tamamlanmıştır.

Tüm bunların yanında Lila Kozmetik olarak müşterilerimizin isteklerini kendi hedefimiz gibi benimseyerek en kusursuzu inşa etmek için çalışmaktayız.

Sertifika Sertifika Sertifika Sertifika Sertifika
Sea Color Lilafix Viored