İNSAN KAYNAĞI DEĞERLERİMİZ

Lila Kozmetik olarak, yurt içi ve yurt dışındaki yüzlerce çalışanımızla, nitelikli hizmet anlayışını, yenilikçi yapısını ve müşteri odaklı yaklaşımını ön planda tutarak, şirket değerlerimizi büyütmekteyiz.

Bu nedenle, global rekabet koşullarında gerçek sermayenin insan kaynağı olduğuna inanmaktayız.

“İşinde ve Özünde İnsan” felsefesini benimseyerek oluşturduğumuz, insan kaynağı yaklaşımımızla,
– Çalışma arkadaşlarıyla dayanışma ve paylaşıma açık,
– Kariyerini üst noktalara taşımak isteyen,
– Düşünce ve fikirlerini yüksek sesle söyleyebilen,
– Yenilikçi fikirlere açık ve takdir eden,
– “Ben” yerine “Biz” diyebilen,
nitelikte bireylerle çalışmayı önceliğimiz kabul ederiz.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Çalışanlarımızı odağımıza aldığımız daha güçlü bir kurum kültürünün ve insan kaynakları yönetim anlayışının gelişmesinin uzun dönemli iş hedeflerinin başarılabilmesi için son derece önemli olduğunu iyi biliriz. 

Bunun için, çalışanlarımıza karşı adil olmak, fırsat eşitliğini yaşatan verimli bir çalışma ortamı oluşturmak, ne düşündüğümüzü kendileri ile açıklıkla paylaşmak ve yenilikçi fikirlerinden yararlanmaktan vazgeçmeyiz.

İŞE ALMA

Doğru işe, doğru çalışanın yerleştirilmesi için pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinlikler ile birlikte, değerlerimizle uyum sağlayacak tutum ve davranışların varlığı bizim için son derece önemlidir. Mezun olduğu okul dışında sahip olduğu bilgiyi işinde en iyi şekilde kullanabilecek, öğrenmeye açık ve ekip arkadaşları ile birlikte uyum içinde çalışacak adayları seçerek, işe alırız.

EĞİTİM VE GELİŞİM

İçinde yer aldığımız sektörün ve yaptığımız işin insan odaklı olması sebebiyle gelişimi sürekli kılarak işimizi büyük bir özenle ve en iyi şekilde yapabilmek için farklı öğrenme araçlarıyla desteklenen gelişim programlarını uygularız. 

KARİYER YÖNETİMİ

Her çalışanımızın işini yaparken kullanabileceği bir yeteneği olduğuna inanırız. Amacımız, Onların kendi kariyer hedeflerini gerçekleştirebileceği en uygun ortamı hazırlamak, atama ve terfilerde fırsat eşitliği ilkesini yaşatarak, kuruluşumuzdaki yeni görevler için kariyer fırsatlarını öncelikle kendi içimizdeki çalışanlarımıza vermektir. 

PERFORMANSIN YÖNETİLMESİ

Çalışanlarımızı kuruluş hedeflerimizin gerçekleşmesi için hep birlikte aynı hedefe koştuğu, adil, objektif ve ölçülebilir bir sistemle değerlendirerek, iş hedeflerinin gerçekleşmesinde bir zorluk yaşadıklarında da onlara rehberlik ederiz.

AİLELERİMİZ

Daha güçlü bir kurum kültürü yaratma çabalarımızda çalışanlarımız kadar AİLE’ lerinin de başarımızın önemli bir belirleyicisi olduğuna inanarak insan kaynakları uygulamalarımızın odağına AİLE’ lerimizi de alırız.